Firmamız

Firmamız

Firmamız
Hakkımızda

Ana sözleşmesi 577410 ticaret sicil numarası ile tescil edilen EkoPC Bilişim Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi; bilgisayar, yazılım ve internet projeleri geliştirmek, yönetmek, servis, danışmanlık ve eğitim hizmetleri sunmak üzere 3 Şubat 2006 tarihinde Istanbul Kadıköy'de faaliyete geçti.

Merkez ofisimiz ve yönetim kadromuz, tüm projelerimizin ve operasyonlarımızın odak noktasında yer alıyor. Stratejik iş ortaklarımız ile sürdürdüğümüz işbirliği; ürün yönetimi, tedarik ve teslimat süreçlerimizde son derece verimli bir sinerji yaratıyor. Kurumsal kimliğimizin önemli parçalarından biri olan logomuzdaki siyah renk; tutarlılık, güven ve dürüstlüğü simgelerken, kırmızı renk; dinamik, atılımcı ve öncü rolümüzü ifade ediyor.

Vizyon & Misyon

Vizyonumuz; Türk Bilişim sektörünün uzun soluklu ve kalıcı şirketleri arasında müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın bir numaralı seçimi olmak,
Misyonumuz; Yöneticilerimiz, çalışanlarımız ve iş ortaklarımızdan oluşan dinamik bir yapı ile, uçtan uca servis verebilecek bir ürün ve hizmet yelpazesini, dürüstlük ve kazan-kazan ilkelerinden taviz vermeksizin en uygun şartlarla müşterilerimize sağlamak.

Kalite

Şirketimiz, ISO 9001:2015 ve ISO 27001:2013 kalite belgelerine sahiptir.

Yönetim Kadromuz

Mahir B. Aşut - Genel Müdür

1986 yılından bu yana bilişim sektöründedir. 2006 yılında EkoPC'yi kurmuş ve halen şirketin Genel Müdürlüğünü yürütmektedir.
Kişisel blog sayfası için buraya tıklayabilirsiniz

Kerim H. T. Buldan - Genel Müdür Yrd.

10 yılı aşan sektör deneyimini EkoPC'ye taşımış ve 2007 yılından bu yana şirketin satış, insan kaynakları ve idari konulardaki yönetimini sürdürmektedir.

Metin Erdem - Proje Danışmanı

1990 yılında Nixdorf ile başlayan saha hizmetleri deneyimini, operasyon yönetimine taşımış, sırasıyla; Wincor-Nixdorf, Siemens-Nixdorf, Siemens ITS, Siemens Business Services ve  Fujitsu Technology Solutions bünyesinde sürdürmüştür. 2012 yılında EkoPC bünyesine katılan Erdem, Operasyon Yöneticisi olarak görev yapmıştır. 2022 yılının Nisan ayından itibaren de Proje Danışmanı sıfatıyla destek vermeye devam etmektedir.

Bölge Yöneticilerimiz - Operasyon

  • N. Volkan Çınar - İstanbul
  • K. Utku Aşut - Anadolu