HİZMETLERİMİZ

KURUMSAL VERİ DEPOLAMA

KURUMSAL VERİ DEPOLAMA

Özgür yazılım ortamları ve araçları ile geliştirdiğimiz "Kurumsal Depolama Sunucusu (EkoPC KDS)" ürünümüz, her ölçekte kuruma hizmet vermeye hazır.

Micro Server RAID mimarisine sahip sessiz ve az yer kaplayan sunucularımız, farklı kapasitelerde (1TB, 2TB, 3TB, 4TB) tercih edilebiliyor.

EkoPC KDS, büyük miktarda sayısal (dijital) elektronik veriyi (resimler, belgeler vb.) depolamak, arşivlemek, yedeklemek ve yönetmek zorunda olan KOBİ işletmelerine uygun fiyatlı ancak son derece güçlü bir alternatif sağlıyor.

EkoPC KDS'ye hem masaüstü bilgisayarlardan ağ paylaşımı yoluyla ve sürücü ismi atayarak, hem de web tabanlı arabirimle veya FTP yoluyla ulaşmak ve işlem yapmak mümkün. İstemsiz dosya kayıplarını engelleyen yapısı ve büyük miktarda dosya ve dizin arasında istenilenlere kısa sürede erişim sağlaması EkoPC KDS'nin önemli özellikleri arasında yer alıyor. EkoPC KDS, yalnızca üzerindeki RAID sistemine değil aynı zamanda NAS ve uzak sunuculara yedekleme yapabiliyor. EkoPC KDS, veri depolama ve yönetiminin yanı sıra felaket kurtarma ("Disaster Recovery") çözümlerinin de en önemli bileşeni olmaya aday.

Hemen satınalmak için EkoPC Sanal Mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.