Firmamız

Firmamız

Firmamız
Hakkımızda

Ana sözleşmesi 577410 ticaret sicil numarası ile tescil edilen EkoPC Bilişim Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi; bilgisayar, yazılım ve internet projeleri geliştirmek, yönetmek, servis, danışmanlık ve eğitim hizmetleri sunmak üzere 3 Şubat 2006 tarihinde Istanbul Kadıköy'de faaliyete geçti.

Merkez ofisimiz ve yönetim kadromuz, tüm projelerimizin ve operasyonlarımızın odak noktasında yer alıyor. Stratejik iş ortaklarımız ile sürdürdüğümüz işbirliği; ürün yönetimi, tedarik ve teslimat süreçlerimizde son derece verimli bir sinerji yaratıyor. Kurumsal kimliğimizin önemli parçalarından biri olan logomuzdaki siyah renk; tutarlılık, güven ve dürüstlüğü simgelerken, kırmızı renk; dinamik, atılımcı ve öncü rolümüzü ifade ediyor.

Vizyon & Misyon

Vizyonumuz; Türk Bilişim sektörünün uzun soluklu ve kalıcı şirketleri arasında müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın bir numaralı seçimi olmak,
Misyonumuz; Yöneticilerimiz, çalışanlarımız ve iş ortaklarımızdan oluşan dinamik bir yapı ile, uçtan uca servis verebilecek bir ürün ve hizmet yelpazesini, dürüstlük ve kazan-kazan ilkelerinden taviz vermeksizin en uygun şartlarla müşterilerimize sağlamak.

Kalite

Şirketimiz, ISO 9001:2015 ve ISO 27001:2013 kalite belgelerine sahiptir.

Yönetim Kadromuz

Mahir B. Aşut - Genel Müdür

1986 yılından bu yana bilişim sektöründedir. 2006 yılında EkoPC'yi kurmuş ve halen şirketin Genel Müdürlüğünü yürütmektedir.
Kişisel blog sayfası için buraya tıklayabilirsiniz

Kerim H. T. Buldan - Genel Müdür Yrd.

10 yılı aşan sektör deneyimini EkoPC'ye taşımış ve 2007 yılından bu yana şirketin satış, insan kaynakları ve idari konulardaki yönetimini sürdürmektedir.

Metin Erdem - Operasyon Müdürü

1990 yılında Nixdorf ile başlayan saha hizmetleri deneyimini, operasyon yönetimine taşımış, sırasıyla; Wincor-Nixdorf, Siemens-Nixdorf, Siemens ITS, Siemens Business Services ve  Fujitsu Technology Solutions bünyesinde sürdürmüştür. Halen EkoPC'de tüm bölgesel operasyonların yönetiminden sorumludur.

Bölge Yöneticilerimiz - Operasyon

  • N. Volkan Çınar - İstanbul
  • K. Utku Aşut - Anadolu